Pivní speciály na rotující pípě

Na rotující pípě Vám nabízíme převážně svrchně kvašené pivní speciality z vyhlášených minipivovarů. Již jste u nás mohli ochutnat piva z pivovarů Varnsdorf, Kocour, Clock, JungBerg, Bad Flash, Beskydský pivovárek, Zichovec, Permon, Qásek, Beer Factory, Raven, Muflon, Švec, Bandita a Hendrych.

Pivní jízdní řád:

JungBerg LUCIPA 14%

Speciál po všech směrech. Hned po prvním doušku nebudete vědět, čím si vás více podmanil. Chutná mě kvůli sladové plnosti? Nebo mě na kolena dostala jeho útočná a přesto opojná hořkost? Možná to bude vůně dvou aromatických chmelů. Připravte se také, že 14° stupňovitost je hezky cítit. Svrchně kvašené světlé silné pivo, nefiltrované, nepasterizované, 14%EPM, 5,8%VOL.

obrázek

JungBerg PETRALE 10%

Lehké a svůdné pivo. Spolehlivě hasí žízeň a zároveň provokuje chuťové buňky. Chmelová hořkost je doprovázena bylinnými a citrusovými tóny. Při jeho 10° stupňovitosti budete překvapení, jak je plné a osvěžující zároveň. Svrchně kvašené světlé pivo, nefiltrované, nepasterizované, 10%EPM, 4,2%VOL.

obrázek

Tambor Juicy IPL 13%

IPL neboli Indian Pale Lager je propojení dvou pivních typů. Klasického českého ležáku a zahraničních piv typu IPA. Snoubí se v něm plnost, hořkost a pitelnost ležáku společně s ovocným charakterem svrchně kvašených piv. Juicy IPL má svůj lehce mléčný zákal s aroma po tropickém ovoci jako je mango, ananas nebo banán. Zároveň však nabízí atributy chuti, na které jsou čeští pivaři toliko zvyklí. EPM 13%, EBC 12, IBU 45, ABV 5,3%.

obrázek

Tambor Modern IPA 14%

Ve vůni aromatická bomba plná ananasu, broskve, lichi a pomeranče. Hutný zákal a téměř až mléčné tělo s příjemným a dlouhým dozníváním po citrusech a tropickém ovoci. Modern IPA je spojením několika nově vzniklých druhů klasické IPA. Propojuje se v něm aspekt NE-IPY, Hazy IPY, DDH IPY a RYE IPY. Nevšední zážitek z této limitované várky podtrhává slušná pitelnost vzhledem k relativně nízké stupňovitosti, v porovnání s klasickou IPA. EPM 14%, EBC 13, IBU 42, ABV 5,8%

obrázek

Summer Affair

Summer Affair je letní limitovaná edice piva, kterou společně uvařili sládci Budvaru a minipivovaru Clock. Tento lehký Juicy Pale Ale je na léto jako dělaný. Voní po tropickém ovoci, má jemný chmelový nádech a je neskutečně šťavnatý. A protože je to pivo na léto, uvařili jsme ho s nižším obsahem alkoholu (4,2 % obj. alk.), což ještě přidává na jeho pitelnosti a osvěživosti. Ochutnejte!

Slady: ČESKÝ SVĚTLÝ, PŠENIČNÝ, ŽITNÝ, OVESNÉ VLOČKY, CARAPILS, KYSELÝ Chmel: STRATA, NELSON SAUVIN 4,2%VOL., 30IBU, 8EBC

obrázek

Novinky od Country saloonu ze Dvora Králové nad Labem

Dárkové poukazy

Poukaz náhled

Chcete-li obdarovat své přátele či blízké a stále …

Pivní speciály na rotující pípě

JungBerg LUCIPA 14

Na rotující pípě Vám nabízíme převážně svrchně kvašené …

Objednávejte přes Qerko s věrnostním programem

country saloon

Objednávat jídlo s sebou můžete přes aplikaci Qerko. …

virtuální prohlídka virtuální prohlídka

Otevírací doba restaurace Country saloon ve Dvoře Králové

  • pondělí - čtvrtek: 10:00 - 23:00
  • pátek: 10:00 - 24:00
  • sobota: 11:00 - 24:00
  • neděle: 11:00 - 22:00

Naše restaurace je nekuřácká

Rezervace na telefonním čísle +420 499 321 596

Psi u nás v restauraci vítáni!

Nemusíte se obávat ani o své čtyřnohé miláčky! Jsou u nás také vítáni!!