Alkonovinky v našem sortimentu

Hruškový Somersby Pear Cider

je mírně perlivý osvěžující nápoj vyrobený z kvašeného hruškového moštu a hruškové šťávy. Nejlépe chutná vychlazený a podávaný s ledem. Je určen pro ženy i muže, kteří žijí městským životním stylem, tráví hodně volného času s přáteli, mají pozitivní myšlení, rádi experimentují a hledají nevšední chuťové zážitky. Cider je alternativou ke sladovým alkoholickým nápojům, míchaným pivním nápojům nebo i vínu. Obsah alkoholu je 4,5% obj.

Frisco Bílé hrozny & lotos

Frisco se inspirovalo na módním molu a přináší osvěžení v elegantní lahvi s etiketou laděnou do jemných zelených a metalických tónů. Jeho jedinečnost pramení také z delikátní chuti oblíbených bílých hroznů v kombinaci s exotickým lotosovým květem. Nové Frisco obsahuje navíc stévii a právě díky výtažkům z této zázračné rostliny se Frisco Bílé hrozny & Lotos může pochlubit až o třetinu nižším energetickým obsahem v porovnání s ostatními Frisco variantami. A to ocení každá žena, které záleží na tom, jak vypadá.

Vše, co na Friscu milujete, ale zůstává. Typická osvěžující ovocná chuť s příjemnou perlivostí harmonicky souzní s jemnými tóny vinných hroznů a lotosu. Nová příchuť podtrhne váš styl a dodá vám sebevědomí. Lahodné Frisco Bílé hrozny & Lotos vám zachutná na první doušek a štíhlá lahev v jemných barvách se stane vaším nenahraditelným módním doplňkem, se kterým se nemusíte bát o svou postavu. Připijte si s Friscem a bavte se v barvách noci.

Co je to stévie?

Stévie sladká (Stevia rebaudiana Bertoni) se v poslední době zařadila k oblíbeným sladidlům. Zelená bylinka pochází z Jižní Ameriky a má až 300 krát vyšší sladivost než třtinový nebo řepný cukr, ale na rozdíl od něj má téměř nulovou kalorickou hodnotu. Protože se jedná o čistě přírodní látku, vykazuje mnohem lepší vlastnosti než sladidla umělá a nemá žádné vedlejší účinky.

PardálOVO bezové

je nový míchaný nápoj z piva, který vznikl v Budějovickém Budvaru ve spolupráci se stovkami samotných zákazníků. Jeho základem je světlý ležák Pardál Echt, který nápoji dodává patřičný říz a výraznou hořkost. K němu se přidává kvalitní sirup s přírodním extraktem z bezového květu, samozřejmě bez konzervantů, náhradních sladidel a jiných umělých přísad. Výsledkem je perfektní spojení charakteristické hořkosti piva a svěží chuti bezového květu, které dokonale sedne mužům i ženám. PardálOVO obsahuje jen 2,0 % alkoholu, proto je ideální například jako osvěžení po sportu, práci na zahradě, při letním posezení nebo jen tak pro radost.

obrázek

Novinky od Country saloonu ze Dvora Králové nad Labem

Středeční a sobotní večery s country kapelami

Marshals

Sobotní večery s country kapelami (od 20 hodin): 11. …

Pivní speciály na rotující pípě

Miletínská Chmelka 10

Na rotující pípě Vám nabízíme převážně svrchně kvašené …

Objednávejte přes Qerko s věrnostním programem

country saloon

Objednávat jídlo s sebou můžete přes aplikaci Qerko. …

virtuální prohlídka virtuální prohlídka

Otevírací doba restaurace Country saloon ve Dvoře Králové

  • pondělí - čtvrtek: 10:00 - 23:00
  • pátek: 10:00 - 24:00
  • sobota: 11:00 - 24:00
  • neděle: 11:00 - 22:00

Naše restaurace je nekuřácká

Rezervace na telefonním čísle +420 499 321 596

Psi u nás v restauraci vítáni!

Nemusíte se obávat ani o své čtyřnohé miláčky! Jsou u nás také vítáni!!