Alkonovinky v našem sortimentu

Hruškový Somersby Pear Cider

je mírně perlivý osvěžující nápoj vyrobený z kvašeného hruškového moštu a hruškové šťávy. Nejlépe chutná vychlazený a podávaný s ledem. Je určen pro ženy i muže, kteří žijí městským životním stylem, tráví hodně volného času s přáteli, mají pozitivní myšlení, rádi experimentují a hledají nevšední chuťové zážitky. Cider je alternativou ke sladovým alkoholickým nápojům, míchaným pivním nápojům nebo i vínu. Obsah alkoholu je 4,5% obj.

Frisco Bílé hrozny & lotos

Frisco se inspirovalo na módním molu a přináší osvěžení v elegantní lahvi s etiketou laděnou do jemných zelených a metalických tónů. Jeho jedinečnost pramení také z delikátní chuti oblíbených bílých hroznů v kombinaci s exotickým lotosovým květem. Nové Frisco obsahuje navíc stévii a právě díky výtažkům z této zázračné rostliny se Frisco Bílé hrozny & Lotos může pochlubit až o třetinu nižším energetickým obsahem v porovnání s ostatními Frisco variantami. A to ocení každá žena, které záleží na tom, jak vypadá.

Vše, co na Friscu milujete, ale zůstává. Typická osvěžující ovocná chuť s příjemnou perlivostí harmonicky souzní s jemnými tóny vinných hroznů a lotosu. Nová příchuť podtrhne váš styl a dodá vám sebevědomí. Lahodné Frisco Bílé hrozny & Lotos vám zachutná na první doušek a štíhlá lahev v jemných barvách se stane vaším nenahraditelným módním doplňkem, se kterým se nemusíte bát o svou postavu. Připijte si s Friscem a bavte se v barvách noci.

Co je to stévie?

Stévie sladká (Stevia rebaudiana Bertoni) se v poslední době zařadila k oblíbeným sladidlům. Zelená bylinka pochází z Jižní Ameriky a má až 300 krát vyšší sladivost než třtinový nebo řepný cukr, ale na rozdíl od něj má téměř nulovou kalorickou hodnotu. Protože se jedná o čistě přírodní látku, vykazuje mnohem lepší vlastnosti než sladidla umělá a nemá žádné vedlejší účinky.

PardálOVO bezové

je nový míchaný nápoj z piva, který vznikl v Budějovickém Budvaru ve spolupráci se stovkami samotných zákazníků. Jeho základem je světlý ležák Pardál Echt, který nápoji dodává patřičný říz a výraznou hořkost. K němu se přidává kvalitní sirup s přírodním extraktem z bezového květu, samozřejmě bez konzervantů, náhradních sladidel a jiných umělých přísad. Výsledkem je perfektní spojení charakteristické hořkosti piva a svěží chuti bezového květu, které dokonale sedne mužům i ženám. PardálOVO obsahuje jen 2,0 % alkoholu, proto je ideální například jako osvěžení po sportu, práci na zahradě, při letním posezení nebo jen tak pro radost.

obrázek

Novinky od Country saloonu ze Dvora Králové nad Labem

Objednávejte přes Qerko s věrnostním programem

country saloon

Objednávat jídlo s sebou můžete přes aplikaci Qerko. …

Pivní speciály na rotující pípě

Panaczech-valkyra

Na rotující pípě Vám nabízíme převážně svrchně kvašené …

Dárkové poukazy

Poukaz náhled

Chcete-li obdarovat své přátele či blízké a stále …

virtuální prohlídka virtuální prohlídka

Otevírací doba restaurace Country saloon ve Dvoře Králové

  • pondělí - čtvrtek: 10:00 - 23:00
  • pátek: 10:00 - 24:00
  • sobota: 11:00 - 24:00
  • neděle: 11:00 - 22:00

Naše restaurace je nekuřácká

Rezervace na telefonním čísle +420 499 321 596

Psi u nás v restauraci vítáni!

Nemusíte se obávat ani o své čtyřnohé miláčky! Jsou u nás také vítáni!!